Náramok Merel čierny

Elegantný módny doplnok, ktorý premení každé dievčatko na skutočnú malú dámu! Náramok Merel je šperk, ktorý možno nosiť na špeciálne príležitosti, alebo aj vo všedné dni. Výborný darček pre dievčatá, ktoré majú zmysel pre módu. Náramok je ozdoba pre deti od 3 rokov.

6.25€

Momentálne nedostupné

6.25€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Elegantný módny doplnok, ktorý premení každé dievčatko na skutočnú malú dámu! Náramok Merel je šperk, ktorý možno nosiť na špeciálne príležitosti, alebo aj vo všedné dni. Výborný darček pre dievčatá, ktoré majú zmysel pre módu.

Náramok je ozdoba pre deti od 3 rokov.

Značka Souza for Kids
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8718692913813
Upozornenia Udržujte mimo dosahu ohňa. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Uschovajte túto informáciu!
Souza for Kids
Souza for kids ® je holandskou značkou, ktorá sa orientuje predovšetkým na hravé oblečenie pre deti (párty, karneval a pod.) a doplnky k oblečeniu. Ústrednou myšlienkou Souzy pre deti je stimulovať detskú predstavivosť pri obliekaní a tým prispieť k rozvoju kreativity a schopnosti sa vedieť hrať kooperatívne. Na prvé miesto pri navrhovaní a vyrábaní kladú bezpečnosť, praktickosť, pohodlie a kreatívnu hru plnú zábavy. Souza pre deti bola založená v roku 1998 Angeliekou Clercx – de Jager, ktorá v tom čase žila so svojou rodinou mimo Holandsko. Vďaka tomu, že mala profesionálne skúsenosti z výroby detského a dojčenského oblečenia, rozhodla sa, že urobí niečo pre svoje deti. Ostatní rodičia spolužiakov Angeliekovej detí boli tak nadšení, že nápad sa okamžite ujal a neskôr musela nájsť miestnu krajčírku, ktorá by s ňou držala krok, aby stíhali vyrábať aj pre ostatné deti. Postupne sa začala zúčastňovať rôznych predajných akcií v meste a keď už začali byť výrobky skutočne populárne, Angelieka presunula výrobu aj do zahraničia. V roku 2004 sa Angelieka vrátila so svojou rodinou do Holandska, kedy už Souza for Kids mala charakter distribučnej spoločnosi a profesionálneho podnikania. A vzhľadom k veľkému nárastu spoločnosti začal vo firme Souza For Kids® pracovať aj Angeliekin manžel.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou