Náramok Friendship mix

Náramky Friendship pozostávajú zo silikónového remienka v šiestich rôznych farbách (čierna, fuchsia, zelená, biela svietiaca v tme, tyrkysová a modrá). K základným náramkom je možné dokúpiť farebné "pixieky", ktoré sa pomocou patentu podobného stavebniciam upevnia na náramok. Každý náramok je teda jedinečný, presne ako jeho nositeľ či nositeľka. Pri vytváraní ... svojho Friendship náramku deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.Náramok možno nastaviť na dĺžku 17,5 - 20,3 cm Farbu náramku, ktorú si želáte, uveďte prosím v poznámke objednávky.

čítať viac čítať menej

4.74€

Bežná cena 4.99€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Náramky Friendship pozostávajú zo silikónového remienka v šiestich rôznych farbách (čierna, fuchsia, zelená, biela svietiaca v tme, tyrkysová a modrá).

K základným náramkom je možné dokúpiť farebné "pixieky", ktoré sa pomocou patentu podobného stavebniciam upevnia na náramok.

Každý náramok je teda jedinečný, presne ako jeho nositeľ či nositeľka. Pri vytváraní svojho Friendship náramku deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Náramok možno nastaviť na dĺžku 17,5 - 20,3 cm

Farbu náramku, ktorú si želáte, uveďte prosím v poznámke objednávky.

SKU 1173458
Značka Pixie Crew
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 702811689824
Kód produktu 726.PXD-30-PXX-02
Upozornenia Nevhodné pre det do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou