Náramok Friendship mix

Náramky Friendship pozostávajú zo silikónového remienka v šiestich rôznych farbách (čierna, fuchsia, zelená, biela svietiaca v tme, tyrkysová a modrá). K základným náramkom je možné dokúpiť farebné "pixieky", ktoré sa pomocou patentu podobného stavebniciam upevnia na náramok. Každý náramok je teda jedinečný, presne ako jeho nositeľ či nositeľka. Pri vytváraní ... svojho Friendship náramku deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.Náramok možno nastaviť na dĺžku 17,5 - 20,3 cm Farbu náramku, ktorú si želáte, uveďte prosím v poznámke objednávky.

čítať viac čítať menej

4.74€

Bežná cena 4.99€

Momentálne nedostupné

4.99€

Rezervujte v 9 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Náramky Friendship pozostávajú zo silikónového remienka v šiestich rôznych farbách (čierna, fuchsia, zelená, biela svietiaca v tme, tyrkysová a modrá).

K základným náramkom je možné dokúpiť farebné "pixieky", ktoré sa pomocou patentu podobného stavebniciam upevnia na náramok.

Každý náramok je teda jedinečný, presne ako jeho nositeľ či nositeľka. Pri vytváraní svojho Friendship náramku deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Náramok možno nastaviť na dĺžku 17,5 - 20,3 cm

Farbu náramku, ktorú si želáte, uveďte prosím v poznámke objednávky.

SKU 1173458
Značka Pixie Crew
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 702811689824
Kód produktu 726.PXD-30-PXX-02
Upozornenia Nevhodné pre det do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško