Náramky - veľká sada

Originálna kreatívna sada k výrobe až 20 rôznych typov náramkov.Obsahom sady sú: šnúrky, stužky, korálky, ihla, kovové prívesky, spojovacie krúžky, náramkové zapínania, hodinkový ciferník a ostatné príslušenstvo vrátane ilustrovaného návodu.Pri tvorbe vlastnoručnej bižurérie si deti trénujú jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj manuálnu zručnosť, trpezlivosť a ... sústredenosť, vizuálne vnímanie a predstavivosť. Hodinky si vyžadujú 1 batériu AG43774, ktorá však nie je súčasťou balenia.Rozmery balenia: 40 x 7 x 28 cm

čítať viac čítať menej

23.03€

Bežná cena 23.50€

Dostupné ihneď

23.50€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálna kreatívna sada k výrobe až 20 rôznych typov náramkov.

Obsahom sady sú: šnúrky, stužky, korálky, ihla, kovové prívesky, spojovacie krúžky, náramkové zapínania, hodinkový ciferník a ostatné príslušenstvo vrátane ilustrovaného návodu.

Pri tvorbe vlastnoručnej bižurérie si deti trénujú jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj manuálnu zručnosť, trpezlivosť a sústredenosť, vizuálne vnímanie a predstavivosť.

Hodinky si vyžadujú 1 batériu AG43774, ktorá však nie je súčasťou balenia.

Rozmery balenia: 40 x 7 x 28 cm

SKU 1171937
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101567
Kód produktu 253.BE003
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Používajte pod dohľadom dospelej osoby. Obsahuje ostré predmety. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu tr
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško