Napichovanie Skúter

Trblietavá flitrová napichovačka s motívom skútra s prilbami z dielne značky KSG je ako stvorená pre všetky tvorivé dievčatá, ktoré milujú ručné práce a majú cit pre estetiku!Obsahom balenia je čierny orámovaný polystyrénový základ s motívom skútra s predznačenými bodmi na aplikáciu flitrov, niekoľko odtieňov farebných flitrov, špendlíky, farebná predloha ... a návod k používaniu.Práca s napichovacou sadou podporuje jemnú motoriku, zručnosť, trpezlivosť, sústredenosť a koncentráciu, kreativitu, fantáziu a estetické cítenie.Rozmery: 34 x 25 cmOdporúčaný vek: 8 rokov a viac

čítať viac čítať menej

16.90€

Dostupné ihneď

16.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Trblietavá flitrová napichovačka s motívom skútra s prilbami z dielne značky KSG je ako stvorená pre všetky tvorivé dievčatá, ktoré milujú ručné práce a majú cit pre estetiku!

Obsahom balenia je čierny orámovaný polystyrénový základ s motívom skútra s predznačenými bodmi na aplikáciu flitrov, niekoľko odtieňov farebných flitrov, špendlíky, farebná predloha a návod k používaniu.

Práca s napichovacou sadou podporuje jemnú motoriku, zručnosť, trpezlivosť, sústredenosť a koncentráciu, kreativitu, fantáziu a estetické cítenie.

Rozmery: 34 x 25 cm

Odporúčaný vek: 8 rokov a viac

SKU 1172814
Značka Sequin Art
Krajina pôvodu Veľká Británia
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 5013634017172
Kód produktu 183.1717
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško