Nalepovacie puzzle Farma

Kto povedal, že puzzle sa môže skladať len na zemi alebo na stole? Vertikálne puzzle má špeciálne lepiace dieliky, ktoré skvelo držia na oknách, zrkadlách, obkladoch, dlažbe i na akomkoľvek lakovanom povrchu. Vznikajúci obrázok veselej farmy so zvieratkami bude deti motivovať k presnej a precíznej práci, čím im pomôže zdokonaľovať ... ich jemnú motoriku. Jednotlivé dieliky sú z priesvitného farebného materiálu, a tak bude poskladaný obrázok vyzerať ako vitrážna dekorácia, ktorá ozdobí napríklad okná detskej izby. Puzzle má 24 dielikov. Po poskladaní sú jeho rozmery 21 x 29 cm.

čítať viac čítať menej

12.90€

Dostupné ihneď

12.90€

Rezervujte v 7 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kto povedal, že puzzle sa môže skladať len na zemi alebo na stole? Vertikálne puzzle má špeciálne lepiace dieliky, ktoré skvelo držia na oknách, zrkadlách, obkladoch, dlažbe i na akomkoľvek lakovanom povrchu.

Vznikajúci obrázok veselej farmy so zvieratkami bude deti motivovať k presnej a precíznej práci, čím im pomôže zdokonaľovať ich jemnú motoriku. Jednotlivé dieliky sú z priesvitného farebného materiálu, a tak bude poskladaný obrázok vyzerať ako vitrážna dekorácia, ktorá ozdobí napríklad okná detskej izby.

Puzzle má 24 dielikov.

Po poskladaní sú jeho rozmery 21 x 29 cm.

SKU 1175372
Značka Aladine
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 3660016853655
Kód produktu 203.85365
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško