Nálepky v dome svietiace v tme

Hravé nálepky nádherne svietia v tme a u detí pomahajú rozvíjať jemnú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale aj vizuálne vnímanie, fantáziu, predstavivosť a slovnú zásobu.Balenie obsahuje 15 listov s viac ako 50 samolepkami.Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z dvoch motívov nálepiek (halloween alebo vesmír), pripíšte ... to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

čítať viac čítať menej

6.78€

Bežná cena 6.99€

Momentálne nedostupné

6.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hravé nálepky nádherne svietia v tme a u detí pomahajú rozvíjať jemnú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale aj vizuálne vnímanie, fantáziu, predstavivosť a slovnú zásobu.

Balenie obsahuje 15 listov s viac ako 50 samolepkami.

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z dvoch motívov nálepiek (halloween alebo vesmír), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

SKU 1170029
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 2100000005628
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško