Nálepky kreatívny set Jednorožce

S týmto kreatívnym nálepkovým setom je s nudou navždy koniec! Svojím štýlom a vizuálnym prevedením je vhodný pre všetky dievčatá s láskou k jednorožcom a tvorivým činnostiam.Obsah balenia: 4 farebné bloky k odekorovaniu, 2 samostatné listy farebných samolepiek, 2 samostatné listy bielych a čiernych samolepiek k vymaľovaniu a 10 ... farebných fixiek (žltá, oranžová, červená, ružová, fialová, zelená, bledo modrá, tmavo modrá, hnedá a čierna).Set je kompaktný a prenosný, vyznačuje sa osobitým a hravým dizajnom a je ideálny na cesty či dovolenky.Hra a kontakt s takýmto typom kreatívnej sady pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, sústredenosť, trpezlivosť, ale aj predstavivosť, vizuálne či tvorivé myslenie.Odporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Momentálne nedostupné

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

S týmto kreatívnym nálepkovým setom je s nudou navždy koniec! Svojím štýlom a vizuálnym prevedením je vhodný pre všetky dievčatá s láskou k jednorožcom a tvorivým činnostiam.

Obsah balenia: 4 farebné bloky k odekorovaniu, 2 samostatné listy farebných samolepiek, 2 samostatné listy bielych a čiernych samolepiek k vymaľovaniu a 10 farebných fixiek (žltá, oranžová, červená, ružová, fialová, zelená, bledo modrá, tmavo modrá, hnedá a čierna).

Set je kompaktný a prenosný, vyznačuje sa osobitým a hravým dizajnom a je ideálny na cesty či dovolenky.

Hra a kontakt s takýmto typom kreatívnej sady pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, sústredenosť, trpezlivosť, ale aj predstavivosť, vizuálne či tvorivé myslenie.

Odporúčaný vek: 3 roky a viac


SKU 1174600
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9341736008634
Kód produktu 663.14023
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou