Nálepky kreatívny set Autá

Hravá kreatívna sada poteší najmä milovníkov dopravných prostriedkov všetkého druhu. Vyfarbujte, nalepujte, vytvárajte originálne koláže a trénujte pritom svoju jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj sústredenosť, trpezlivosť, vizuálne vnímanie či fantáziu a predstavivosť. Set obsahuje 4 farebné scény na vyzdobenie, 2 hárky farebných nálepiek, 2 hárky čiernobielych nálepiek ... na vyfarbenie a 10 farebných fixiek.

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Momentálne nedostupné

11.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hravá kreatívna sada poteší najmä milovníkov dopravných prostriedkov všetkého druhu. Vyfarbujte, nalepujte, vytvárajte originálne koláže a trénujte pritom svoju jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj sústredenosť, trpezlivosť, vizuálne vnímanie či fantáziu a predstavivosť. 

Set obsahuje 4 farebné scény na vyzdobenie, 2 hárky farebných nálepiek, 2 hárky čiernobielych nálepiek na vyfarbenie a 10 farebných fixiek.

SKU 1162247
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9341736007668
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško