Nálepky Hviezdy svietiace v tme

Originálne plastové fosforeskujúce 3D nálepky v tvare hviezd svietiace v tme. Rýchlo a ľahko ich môžete aplikovať na akýkoľvek povrch, najlepšie na stenu či strop miestnosti.Nálepky pôsobia realisticky, deti tak môžu aj prostredníctvom nich ľahšie porozumieť tajom a krásam slnečnej sústavy.1 minúta vystavenia svetlu sa rovná 1 hodine svietenia.Rozmery balenia: ... 15,50 x 1,80 x 23,50 cm

čítať viac čítať menej

4.41€

Bežná cena 4.50€

Momentálne nedostupné

4.50€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálne plastové fosforeskujúce 3D nálepky v tvare hviezd svietiace v tme. Rýchlo a ľahko ich môžete aplikovať na akýkoľvek povrch, najlepšie na stenu či strop miestnosti.

Nálepky pôsobia realisticky, deti tak môžu aj prostredníctvom nich ľahšie porozumieť tajom a krásam slnečnej sústavy.

1 minúta vystavenia svetlu sa rovná 1 hodine svietenia.

Rozmery balenia: 15,50 x 1,80 x 23,50 cm

SKU 1162346
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 605566121017
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško