Nakladač piesku modrý

Značka Hape prichádza s praktickým nakladačom na piesok v modrom prevedení, ktorý vám uľahčí vaše staviteľské pieskové aktivity, milé deti!Plastový nakladač dokáže nabrať nielen piesok, ale aj všetky dôležité veci, ktoré budete potrebovať preniesť z jedného miesta na druhé. Rozmery nakladača: 31 x 12 x 9 cmOdporúčaný vek: 2 roky a ... viac

čítať viac čítať menej

9.09€

Bežná cena 9.99€

Dostupné na predajni

9.99€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Značka Hape prichádza s praktickým nakladačom na piesok v modrom prevedení, ktorý vám uľahčí vaše staviteľské pieskové aktivity, milé deti!

Plastový nakladač dokáže nabrať nielen piesok, ale aj všetky dôležité veci, ktoré budete potrebovať preniesť z jedného miesta na druhé. 

Rozmery nakladača: 31 x 12 x 9 cm

Odporúčaný vek: 2 roky a viac

SKU 1172097
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 6943478022140
Kód produktu 38.4062
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško