Nábytok do domčeka Sugar Plum Kuchyňa

Roztomilá nábytková súprava do kuchyne (v zložení: rúra na pečenie s odparovačom, chladnička, dres, kôš na odpadky, súprava na sedenie a ostatné príslušenstvo), poteší všetky deti so záľubou v realistickej hre s domčekmi pre bábiky.Hra a kontakt s takýmto typom hračiek u detí rozvíja jemnú motoriku, úchop, koordináciu pohybov očí ... a rúk, trpezlivosť, sústredenosť, predstavivosť i fantáziu. Podnecuje tiež vizuálne vnímanie, ako aj spoločenský a jazykový rozvoj spojený s hraním rolí. Deti sa tak učia praktickým zručnostiam a sociálnej interakcii.Materiálové zloženie: odolný a trvalo udržateľný kaučukovník, zdobený netoxickými farbami v kombinácii s textilom - testované podľa najvyšších bezpečnostných noriem a štandardov (nadčasová "hračka", korá pretrvá - ohľaduplná k životnému prostrediu)Rozmery rúry na pečenie: 5,5 x 6,5 x 16 cmPoznámka: set do práčovne patrí do kolekcie domčekov pre bábiky Le Toy Van Daisylane Doll House

čítať viac čítať menej

21.95€

Dostupné ihneď

21.95€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Roztomilá nábytková súprava do kuchyne (v zložení: rúra na pečenie s odparovačom, chladnička, dres, kôš na odpadky, súprava na sedenie a ostatné príslušenstvo), poteší všetky deti so záľubou v realistickej hre s domčekmi pre bábiky.

Hra a kontakt s takýmto typom hračiek u detí rozvíja jemnú motoriku, úchop, koordináciu pohybov očí a rúk, trpezlivosť, sústredenosť, predstavivosť i fantáziu. Podnecuje tiež vizuálne vnímanie, ako aj spoločenský a jazykový rozvoj spojený s hraním rolí. Deti sa tak učia praktickým zručnostiam a sociálnej interakcii.

Materiálové zloženie: odolný a trvalo udržateľný kaučukovník, zdobený netoxickými farbami v kombinácii s textilom - testované podľa najvyšších bezpečnostných noriem a štandardov (nadčasová "hračka", korá pretrvá - ohľaduplná k životnému prostrediu)

Rozmery rúry na pečenie: 5,5 x 6,5 x 16 cm

Poznámka: set do práčovne patrí do kolekcie domčekov pre bábiky Le Toy Van Daisylane Doll House

SKU 1175615
Značka Le Toy Van
Krajina pôvodu Indonézia
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5060023410526
Kód produktu 727.ME052
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Držte mimo dosahu ohňa. Obal uchovajte pre ďalšie využitie.
Le Toy Van
Le Toy Van je hračkárska spoločnosť ocenená hneď niekoľkými cenami. Špecializuje sa na vysoko kvalitné, bezpečné a krásne maľované drevné hračky. Vznikla v roku 1995 v Surrey v Anglicku, v súčasnosti má zastúpenie asi v 50 krajinách sveta. Zakladateľmi sú Georges Le Van a jeho syn Steven. V spoločnosti vychádzajú z toho, že každé dieťa má síce drobné rúčky, no veľkú predstavivosť a fantáziu. Hračky značky Le Toy Van sú vyrábané eticky, zakladajú si na udržateľnosti, kvalite, bezpečnosti a certifikovanej výrobe. Spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné a kvalitatívne normy, pričom sú vyvíjané vysoko skúseným kreatívnym a inovatívnym tímom pracovníkov. Využívajú len prírodné materiály bezpečné pre deti.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško