Myška Nini plyšová

Rozkošná plyšová myška Nini urobí radosť všetkým deťom, ktoré túžia po vernom spoločníkovi k večernému zaspávaniu alebo k hrám. Je ideálna na tréning jemnej detskej motorky, vizuálneho vnímania, ale aj fantázie či predstavivosti.Nini sa vyznačuje mäkkým a na dotyk príjemným telíčkom a zobliekateľnými šatôčkami, ktoré sa dajú v prípade potreby ... oprať v práčke, podobne ako aj ona sama.Materiálové zloženie: jemný plyš (hračka vhodná už pre našich najmenších)Veľkosť: cca 30 cm

čítať viac čítať menej

23.90€

Dostupné ihneď

23.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Rozkošná plyšová myška Nini urobí radosť všetkým deťom, ktoré túžia po vernom spoločníkovi k večernému zaspávaniu alebo k hrám. Je ideálna na tréning jemnej detskej motorky, vizuálneho vnímania, ale aj fantázie či predstavivosti.

Nini sa vyznačuje mäkkým a na dotyk príjemným telíčkom a zobliekateľnými šatôčkami, ktoré sa dajú v prípade potreby oprať v práčke, podobne ako aj ona sama.

Materiálové zloženie: jemný plyš (hračka vhodná už pre našich najmenších)

Veľkosť: cca 30 cm

SKU 1141050
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3575676320532
Kód produktu 32.632053
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško