Murársky set do piesku

Váš dom či hrad z piesku môže byť taký veľký, alebo taký maličký, ako si práve budete želať. Všetko, čo na jeho stavbu potrebujete, sú tieto originálne detské formičky, fantázia, piesok a šikovné ruky. Murársky set do piesku je produktom nemeckej značky Hape a je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodný tak pre chlapcov, ako i dievčatá.Hra s formičkami trénuje motorické schopnosti, presnosť pohybov aj sústredenie a trpezlivosť. S formičkou sa pracuje najlepšie pri použití vlhkého piesku.Materiálové zloženie: PERozmery balenia: 16 x 16 x 34 cmOdporúčaný vek: 1,5 roka a viac

5.33€

Bežná cena 5.99€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

5.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Váš dom či hrad z piesku môže byť taký veľký, alebo taký maličký, ako si práve budete želať. Všetko, čo na jeho stavbu potrebujete, sú tieto originálne detské formičky, fantázia, piesok a šikovné ruky. Murársky set do piesku je produktom nemeckej značky Hape a je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodný tak pre chlapcov, ako i dievčatá.

Hra s formičkami trénuje motorické schopnosti, presnosť pohybov aj sústredenie a trpezlivosť. S formičkou sa pracuje najlepšie pri použití vlhkého piesku.

Materiálové zloženie: PE

Rozmery balenia: 16 x 16 x 34 cm

Odporúčaný vek: 1,5 roka a viac

Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 6943478022164
Kód produktu 38.4064
Upozornenia Nevhodné pre deti do 18 mesiacov.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou