Multifunkčný set limetkový - svetlo, melódie, trúbenie

Praktické aj zábavné viacúčelové príslušenstvo ku kolobežke, trojkolke či bicyklu. Pútavými svetelný efektmi zvyšuje viditeľnosť a tým aj bezpečnosť malého jazdca. Obsahuje tiež 25 pestrých zvukových efektov – melódie, zvieracie zvuky, zvuky automobilov, ale aj užitočný klaksón s káblom na ovládanie na diaľku.Vďaka nastaviteľnému popruhu si zariadenie môžete upevniť na ... akékoľvek vozidlo a v ľubovoľnej polohe.

čítať viac čítať menej

19.95€

Dostupné ihneď

19.95€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Praktické aj zábavné viacúčelové príslušenstvo ku kolobežke, trojkolke či bicyklu. Pútavými svetelný efektmi zvyšuje viditeľnosť a tým aj bezpečnosť malého jazdca. Obsahuje tiež 25 pestrých zvukových efektov – melódie, zvieracie zvuky, zvuky automobilov, ale aj užitočný klaksón s káblom na ovládanie na diaľku.

Vďaka nastaviteľnému popruhu si zariadenie môžete upevniť na akékoľvek vozidlo a v ľubovoľnej polohe.

SKU 1172128
Značka Globber
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4897070181922
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 okov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Globber
Značka Globber vznikla len nedávno, no jej zakladatelia v segmente kolesových jazdných prostriedkov pôsobili už dlhé dve desaťročia. Globber sídli vo Francúzsku, dnes sa však už predáva v 65 krajinách po celom svete. Jednou z najväčších predností tejto značky je jej neúnavná práca na inováciách. V Globber veria, že nič nie je také dokonalé, aby to nemohlo byť ešte lepšie. Na konte tak majú už viacero vychytáviek, ktoré pôžitok z jazdy a univerzálne využitie kolobežiek ešte prehlbujú. S jedným zo svojich najodvážnejších modelov, skladacou kolobežkou 5-v-1 pre predškolákov, získali prestížne ocenenie Toy Award z Medzinárodného veľtrhu hračiek v Norimbergu 2016.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško