Multifunkčný box Vodný svet

Páky, číselníky, ozubené kolesá, hry a bludiská vytvoria oceán zábavy na šiestich tabuľkách všelijakých činností. Zabudované zrkadlo odráža úsmevy detí.Rozvíja jemnú motoriku, podporuje obratnosť, koordináciu oko-ruka a manipuláciu. Podporuje predstavivosť, logiku, prispôsobovanie, priestorové vzťahy, kritické myslenie a pochopenie príčiny a následku.Materiál: drevo, kovRozmery: 40 x 40 x 51 cmOdporúčaný vek: ... 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

489.99€

Bežná cena 499.99€

Momentálne nedostupné

499.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Páky, číselníky, ozubené kolesá, hry a bludiská vytvoria oceán zábavy na šiestich tabuľkách všelijakých činností. Zabudované zrkadlo odráža úsmevy detí.

Rozvíja jemnú motoriku, podporuje obratnosť, koordináciu oko-ruka a manipuláciu. Podporuje predstavivosť, logiku, prispôsobovanie, priestorové vzťahy, kritické myslenie a pochopenie príčiny a následku.

Materiál: drevo, kov

Rozmery: 40 x 40 x 51 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1137425
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 6943478004085
Upozornenia Hračka vyžaduje montáž dospelou osobou. Nezmontované obsahuje potenciálne nebezpečné malé časti, držte ich mimo dosahu dieťaťa. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško