Multifunkčný box

Toľko možností na takom malom priestore! Pätica stien s rozmanitými aktivitami udržuje malé rúčky v neustálom pohybe. Zrkadielko odráža úsmevy. Jemná motorika: podporuje zručnosť, koordináciu medzi okom a rukou a schopnosť manipulácie. Riešenie úloh: uvádza do logiky, priraďovania, priestorových vzťahov, kritického uvažovania a učí chápať princíp akcie a reakcie. Rozmery: ... 17,8 x 17,8 x 33,2 cmHlavné materiály: drevo, farby na vodnej báze, oceľový drôt, ABS

čítať viac čítať menej

42.29€

Bežná cena 44.99€

Dostupné ihneď

44.99€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Toľko možností na takom malom priestore! Pätica stien s rozmanitými aktivitami udržuje malé rúčky v neustálom pohybe. Zrkadielko odráža úsmevy.

Jemná motorika: podporuje zručnosť, koordináciu medzi okom a rukou a schopnosť manipulácie. Riešenie úloh: uvádza do logiky, priraďovania, priestorových vzťahov, kritického uvažovania a učí chápať princíp akcie a reakcie.

Rozmery: 17,8 x 17,8 x 33,2 cm

Hlavné materiály: drevo, farby na vodnej báze, oceľový drôt, ABS

SKU 1137424
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 6943478003972
Upozornenia Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško