Multifunkčný box

Toľko možností na takom malom priestore! Pätica stien s rozmanitými aktivitami udržuje malé rúčky v neustálom pohybe. Zrkadielko odráža úsmevy. Jemná motorika: podporuje zručnosť, koordináciu medzi okom a rukou a schopnosť manipulácie. Riešenie úloh: uvádza do logiky, priraďovania, priestorových vzťahov, kritického uvažovania a učí chápať princíp akcie a reakcie.  Rozmery: ... 17,8 x 17,8 x 33,2 cm Hlavné materiály: drevo, farby na vodnej báze, oceľový drôt, ABS

čítať viac čítať menej

40.94€

Bežná cena 44.99€

Momentálne nedostupné

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Toľko možností na takom malom priestore! Pätica stien s rozmanitými aktivitami udržuje malé rúčky v neustálom pohybe. Zrkadielko odráža úsmevy. Jemná motorika: podporuje zručnosť, koordináciu medzi okom a rukou a schopnosť manipulácie. Riešenie úloh: uvádza do logiky, priraďovania, priestorových vzťahov, kritického uvažovania a učí chápať princíp akcie a reakcie. 

Rozmery: 17,8 x 17,8 x 33,2 cm

Hlavné materiály: drevo, farby na vodnej báze, oceľový drôt, ABS

SKU 1137424
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 6943478003972
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou