Motýliky na tlačenie

Hračky pre najmenších by mali predovšetkým rozvíjať motorické schopnosti a stimulovať zmyslové vnemy. Pestrofarebné roztancované motýliky na tlačenie či ťahanie v sebe obe tieto kvality spájajú. Začínajúci malý chodec bude poletovať za príjemným dreveným klapotom motýlikov a hravo tak trénovať rovnováhu pri svojich prvých krokoch.   Hlavné materiály: drevo, PA, ... farby na vodnej báze Rozmery: 17,8 x 24 x 17,8 cm

čítať viac čítať menej

18.19€

Bežná cena 19.99€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hračky pre najmenších by mali predovšetkým rozvíjať motorické schopnosti a stimulovať zmyslové vnemy. Pestrofarebné roztancované motýliky na tlačenie či ťahanie v sebe obe tieto kvality spájajú. Začínajúci malý chodec bude poletovať za príjemným dreveným klapotom motýlikov a hravo tak trénovať rovnováhu pri svojich prvých krokoch.  

Hlavné materiály: drevo, PA, farby na vodnej báze

Rozmery: 17,8 x 24 x 17,8 cm

SKU 1137381
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478002395
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou