Motýliky na tlačenie

Hračky pre najmenších by mali predovšetkým rozvíjať motorické schopnosti a stimulovať zmyslové vnemy. Pestrofarebné roztancované motýliky na tlačenie či ťahanie v sebe obe tieto kvality spájajú. Začínajúci malý chodec bude poletovať za príjemným dreveným klapotom motýlikov a hravo tak trénovať rovnováhu pri svojich prvých krokoch.  Hlavné materiály: drevo, PA, farby ... na vodnej bázeRozmery: 17,8 x 24 x 17,8 cm

čítať viac čítať menej

18.79€

Bežná cena 19.99€

Dostupné ihneď

19.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hračky pre najmenších by mali predovšetkým rozvíjať motorické schopnosti a stimulovať zmyslové vnemy. Pestrofarebné roztancované motýliky na tlačenie či ťahanie v sebe obe tieto kvality spájajú. Začínajúci malý chodec bude poletovať za príjemným dreveným klapotom motýlikov a hravo tak trénovať rovnováhu pri svojich prvých krokoch. 

Hlavné materiály: drevo, PA, farby na vodnej báze

Rozmery: 17,8 x 24 x 17,8 cm

SKU 1137381
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478002395
Upozornenia Potrebná montáž dospleou osobou. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško