Motorická hra Ovocný sad

Obojstranná hra Ovocný sad, z dielne značky Haba, zaujme a zabaví tak chlapcov, ako i dievčatá! Určená je už pre najmenších. Zistíte deti, kam patrí ovocie - čerešňa, hruška, slivka a jablko? Pomôže vám pritom tá správna znalosť základných tvarov a farieb! Hra podporuje jemnú detskú motoriku, logické a vizuálne ... myslenie, učí rozoznávať a pomenúvať základné tvary a farby. Tvorí ju drevený základ - strom, 5 rôznych druhov ovocia, 1 neposedný havran a súbor inštrukcií. Materiálové zloženie: drevo Rozmery: 26 x 41 x 29 cm Odporúčaný vek: 1,5 roka a viac

čítať viac čítať menej

40.76€

Bežná cena 42.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Obojstranná hra Ovocný sad, z dielne značky Haba, zaujme a zabaví tak chlapcov, ako i dievčatá! Určená je už pre najmenších.

Zistíte deti, kam patrí ovocie - čerešňa, hruška, slivka a jablko? Pomôže vám pritom tá správna znalosť základných tvarov a farieb!

Hra podporuje jemnú detskú motoriku, logické a vizuálne myslenie, učí rozoznávať a pomenúvať základné tvary a farby.

Tvorí ju drevený základ - strom, 5 rôznych druhov ovocia, 1 neposedný havran a súbor inštrukcií.

Materiálové zloženie: drevo

Rozmery: 26 x 41 x 29 cm

Odporúčaný vek: 1,5 roka a viac

SKU 1173066
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 4010168235615
Kód produktu 36.303821
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou