Morské príšerky v akváriu

Sledujte, ako sa vo vašom akváriu vyliahnu fosforeskujúce morské príšerky. Stačí len pridať vodu, nechať príšerky vyliahnuť sa a nezabudnúť ich kŕmiť. Táto jedinečná sada obsahuje živé vajíčka Žiabronôžky soľnej - drobného vodného živočícha, ktorý sa bežne chová pre potreby akvaristov. Je povestná mimoriadne krátkou dobou liahnutia - len 1 ... až 2 dni. A práve preto je vhodná aj do experimentálneho chovu malých morských bádateľov.Sada obsahuje mini akvárium so zväčšovacím sklom na lepšie pozorovanie, príslušenstvo, vajíčka Žiabronôžky soľnej, potravu na jej kŕmenie a ilustrovaný návod na používanie.Akvaristická sada pre deti obsahuje všetko, čo budete na chov Žiabronôžky potrebovať. Deti si hravou formou osvoja nové poznatky a skúsenosti, potrénujú svoju trpezlivosť, pozornosť i svedomitosť.Rozmery balenia: 14 x 8 x 19 cm

čítať viac čítať menej

15.58€

Bežná cena 15.90€

Momentálne nedostupné

15.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Sledujte, ako sa vo vašom akváriu vyliahnu fosforeskujúce morské príšerky. Stačí len pridať vodu, nechať príšerky vyliahnuť sa a nezabudnúť ich kŕmiť.

Táto jedinečná sada obsahuje živé vajíčka Žiabronôžky soľnej - drobného vodného živočícha, ktorý sa bežne chová pre potreby akvaristov. Je povestná mimoriadne krátkou dobou liahnutia - len 1 až 2 dni. A práve preto je vhodná aj do experimentálneho chovu malých morských bádateľov.

Sada obsahuje mini akvárium so zväčšovacím sklom na lepšie pozorovanie, príslušenstvo, vajíčka Žiabronôžky soľnej, potravu na jej kŕmenie a ilustrovaný návod na používanie.

Akvaristická sada pre deti obsahuje všetko, čo budete na chov Žiabronôžky potrebovať. Deti si hravou formou osvoja nové poznatky a skúsenosti, potrénujú svoju trpezlivosť, pozornosť i svedomitosť.

Rozmery balenia: 14 x 8 x 19 cm

SKU 1170347
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 3700802101574
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Uchovajte obal pre ďalšie využitie. Farby a obsah sa môžu líšiť.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško