Mončiči s tričkom na vymaľovanie 20cm

Roztomilé plyšové mončiči ako nadčasová a nestarnúca hračka pre malých aj veľkých, alebo ako ďalší originálny úlovok do zbierky, tentokrát v kreatívnej verzii so 4 farebnými fixkami na textil (žltá, fialová, zelená a modrá). Ukáž svoje estetické cítenie a pusti sa do maľovania!Deti sa pri hre s mončiči trénujú v ... jemnej motorike a rozvíjajú svoju fantáziu a predstavivosť pri spoločných imaginárnych hrách a v tomto prípade sa podporujú aj ich umelecké vlohy.Materiálové zloženie: mohérový plyš (syntetická kožušina), textil, plastVeľkosť: 20 cmUpozornenie: mončiči pri stlačení nepíska

čítať viac čítať menej

21.76€

Bežná cena 22.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Roztomilé plyšové mončiči ako nadčasová a nestarnúca hračka pre malých aj veľkých, alebo ako ďalší originálny úlovok do zbierky, tentokrát v kreatívnej verzii so 4 farebnými fixkami na textil (žltá, fialová, zelená a modrá). Ukáž svoje estetické cítenie a pusti sa do maľovania!

Deti sa pri hre s mončiči trénujú v jemnej motorike a rozvíjajú svoju fantáziu a predstavivosť pri spoločných imaginárnych hrách a v tomto prípade sa podporujú aj ich umelecké vlohy.

Materiálové zloženie: mohérový plyš (syntetická kožušina), textil, plast

Veľkosť: 20 cm

Upozornenie: mončiči pri stlačení nepíska

SKU 1172335
Značka Monchhichi
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4905610223329
Kód produktu 198.223329
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Deti by mali produkt používať pod dohľadom dospelej osoby.
Monchhichi
MONCHHICHI, alebo mončičáci, to je legenda. Zrodili sa v roku 1974 v Japonsku, keď pán Yoshiharu Washino chcel prebudiť v mládeži nehu k malým a bezbranným. Napokon, Monchhichi znamená „môj drobček“. Nasledoval celosvetový ošiaľ a množstvo redizajnov pôvodnej hračky. Ani masový úspech a premenlivé módne trendy však tvorcov neodklonili od pôvodného zámeru. Mončičáci sú stále rovnako nežní a optimistickí.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou