Mončiči oblečenie - pršiplášť lienka

Aby bola hra s mončiči zábavnejšia a tvorivejšia, prezlečte mu outfit!Rozkošný lienkový pršiplášť s kapucňou a tykadlami sa v hornej časti zapína na gombíky, čo fantasticky uľahčuje obliekanie a vyzliekanie.Materiálové zloženie: syntetický materiálPoznámka: oblečenie sa hodí pre všetky postavičky s veľkosťou 20 cm

7.51€

Bežná cena 7.90€

Dostupné ihneď

7.90€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Aby bola hra s mončiči zábavnejšia a tvorivejšia, prezlečte mu outfit!

Rozkošný lienkový pršiplášť s kapucňou a tykadlami sa v hornej časti zapína na gombíky, čo fantasticky uľahčuje obliekanie a vyzliekanie.

Materiálové zloženie: syntetický materiál

Poznámka: oblečenie sa hodí pre všetky postavičky s veľkosťou 20 cm

SKU 1175355
Značka Monchhichi
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4905610254491
Kód produktu 198.254491
Upozornenia Informácia: Uchovajte adresu pre budúce použitie.
Monchhichi
MONCHHICHI, alebo mončičáci, to je legenda. Zrodili sa v roku 1974 v Japonsku, keď pán Yoshiharu Washino chcel prebudiť v mládeži nehu k malým a bezbranným. Napokon, Monchhichi znamená „môj drobček“. Nasledoval celosvetový ošiaľ a množstvo redizajnov pôvodnej hračky. Ani masový úspech a premenlivé módne trendy však tvorcov neodklonili od pôvodného zámeru. Mončičáci sú stále rovnako nežní a optimistickí.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško