Mončiči oblečenie - chlapčenský komplet

Aby bola hra s mončiči zábavnejšia a tvorivejšia, prezlečte mu outfit!Štýlový chlapčenský komplet má praktické zapínanie na suchý zips, vďaka čomu bude prezliekanie hračka.Materiálové zloženie: textilPoznámka: oblečenie sa hodí pre všetky postavičky s veľkosťou 20 cm

7.58€

Bežná cena 7.90€

Dostupné ihneď

7.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Aby bola hra s mončiči zábavnejšia a tvorivejšia, prezlečte mu outfit!

Štýlový chlapčenský komplet má praktické zapínanie na suchý zips, vďaka čomu bude prezliekanie hračka.

Materiálové zloženie: textil

Poznámka: oblečenie sa hodí pre všetky postavičky s veľkosťou 20 cm

SKU 1175351
Značka Monchhichi
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4905610254446
Kód produktu 198.254446
Upozornenia Informácia: Uchovajte adresu pre budúce použitie.
Monchhichi
MONCHHICHI, alebo mončičáci, to je legenda. Zrodili sa v roku 1974 v Japonsku, keď pán Yoshiharu Washino chcel prebudiť v mládeži nehu k malým a bezbranným. Napokon, Monchhichi znamená „môj drobček“. Nasledoval celosvetový ošiaľ a množstvo redizajnov pôvodnej hračky. Ani masový úspech a premenlivé módne trendy však tvorcov neodklonili od pôvodného zámeru. Mončičáci sú stále rovnako nežní a optimistickí.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško