Mončiči kľúčenka Sakura 10cm

Roztomilé plyšové mončiči na kľúčenke ako nadčasový a praktický doplnok pre malých i veľkých, tentokrát v podobe dievčatka s čerešňovým kvetom vo vlasoch!Materiálové zloženie: mohérový plyš (syntetická kožušina), textil, plast, kovVeľkosť: 10 cm

9.59€

Bežná cena 9.99€

Dostupné ihneď

9.99€

Rezervujte v 7 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Roztomilé plyšové mončiči na kľúčenke ako nadčasový a praktický doplnok pre malých i veľkých, tentokrát v podobe dievčatka s čerešňovým kvetom vo vlasoch!

Materiálové zloženie: mohérový plyš (syntetická kožušina), textil, plast, kov

Veľkosť: 10 cm

SKU 1174247
Značka Monchhichi
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4905610242467
Kód produktu 198.242467
Upozornenia Informácia: Uchovajte adresu pre budúce použitie.
Monchhichi
MONCHHICHI, alebo mončičáci, to je legenda. Zrodili sa v roku 1974 v Japonsku, keď pán Yoshiharu Washino chcel prebudiť v mládeži nehu k malým a bezbranným. Napokon, Monchhichi znamená „môj drobček“. Nasledoval celosvetový ošiaľ a množstvo redizajnov pôvodnej hračky. Ani masový úspech a premenlivé módne trendy však tvorcov neodklonili od pôvodného zámeru. Mončičáci sú stále rovnako nežní a optimistickí.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško