Mojkáčik Žirafa s hrkálkou

Hrkálka v podobe plyšovej žirafy s dlhými rukami a nohami a mäkučkými šatami bude obľúbeným mojkáčikom detí už od narodenia. Jej jemnučký materiál je ako stvorený na maznanie, deti si ju preto budú radi hladiť a jednotlivé časti ako končatiny či chvostík uchopovať do rúčky. Žirafka po zatrasení vydáva príjemný ... upokojujúci zvuk. Mojkáčikovia sú prvými plyšovými spoločníkmi detí, pomáhajú pri ich uspávaní v kočiari či v postieľke a vďaka ich perfektnej skladnosti ich môže mať dieťatko pri sebe v každej chvíli. Pastelové ružové tóny budú zaujímavejšie skôr pre malé dievčatká. Výška žirafy: 34 cm

čítať viac čítať menej

19.30€

Bežná cena 19.90€

Dostupné ihneď

19.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hrkálka v podobe plyšovej žirafy s dlhými rukami a nohami a mäkučkými šatami bude obľúbeným mojkáčikom detí už od narodenia. Jej jemnučký materiál je ako stvorený na maznanie, deti si ju preto budú radi hladiť a jednotlivé časti ako končatiny či chvostík uchopovať do rúčky. Žirafka po zatrasení vydáva príjemný upokojujúci zvuk.

Mojkáčikovia sú prvými plyšovými spoločníkmi detí, pomáhajú pri ich uspávaní v kočiari či v postieľke a vďaka ich perfektnej skladnosti ich môže mať dieťatko pri sebe v každej chvíli.

Pastelové ružové tóny budú zaujímavejšie skôr pre malé dievčatká.

Výška žirafy: 34 cm

SKU 1175182
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3575676690253
Kód produktu 32.669025
Upozornenia Uchovajte obal pre prípad potreby.
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško