Mojkáčik mačička s cumlíkom

Jedinečná darčeková sada pre najmenších: hebučká mačička - maznáčik, cumlík a jemné hryzadlo na úľavu od bolesti pri raste prvých zúbkov. Všetko s nápaditým dizajnom francúzskej značky Moulin Roty.Cumlík možno na hračku upevniť pomocou stužky. Neobsahuje BPA ani iné škodlivé látky. Hračka je textilná a možno ju v prípade potreby ... prať pri nízkych teplotách.Rozmery: 20,5 x 20,5 cmVhodné pre deti od prvých mesiacov života.

čítať viac čítať menej

17.43€

Bežná cena 24.90€

Dostupné ihneď

24.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Jedinečná darčeková sada pre najmenších: hebučká mačička - maznáčik, cumlík a jemné hryzadlo na úľavu od bolesti pri raste prvých zúbkov. Všetko s nápaditým dizajnom francúzskej značky Moulin Roty.

Cumlík možno na hračku upevniť pomocou stužky. Neobsahuje BPA ani iné škodlivé látky. Hračka je textilná a možno ju v prípade potreby prať pri nízkych teplotách.

Rozmery: 20,5 x 20,5 cm

Vhodné pre deti od prvých mesiacov života.

SKU 1173035
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3575676292372
Kód produktu 32.629237
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa.
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško