Mojkáčik Lev

Hebučký mojkáčik v tvare leva bude prvým zvieracím kamarátom bábätka. Bude ho sprevádzať kamkoľvek, no poslúži mu najmä pri zaspávaní v postieľke či v kočiari. Jednoduchý levík v oranžovej farbe deti zaujme svojou milou tváričkou, zaujímavou srsťou okolo hlavy, mäkkými rúčkami a chvostíkom, ale predovšetkým jemným telíčkom, ktoré je vlastne ... miniatúrnou dekou s uzlíkmi na konci. Deti si takéhoto mojkáčika radi objímajú a uchopujú prstíkmi. Z bočnej strany tela je plastová obruč vhodná na hryzenie pri raste zúbkov. Veľkosť: 33 cmMojkáčik v tvare leva je vhodný pre deti od narodenia.

čítať viac čítať menej

24.15€

Bežná cena 24.90€

Dostupné na predajni

24.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hebučký mojkáčik v tvare leva bude prvým zvieracím kamarátom bábätka. Bude ho sprevádzať kamkoľvek, no poslúži mu najmä pri zaspávaní v postieľke či v kočiari.

Jednoduchý levík v oranžovej farbe deti zaujme svojou milou tváričkou, zaujímavou srsťou okolo hlavy, mäkkými rúčkami a chvostíkom, ale predovšetkým jemným telíčkom, ktoré je vlastne miniatúrnou dekou s uzlíkmi na konci. Deti si takéhoto mojkáčika radi objímajú a uchopujú prstíkmi.

Z bočnej strany tela je plastová obruč vhodná na hryzenie pri raste zúbkov.

Veľkosť: 33 cm

Mojkáčik v tvare leva je vhodný pre deti od narodenia.

SKU 1175181
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3575676690154
Kód produktu 32.669015
Upozornenia Uchovajte obal pre prípad potreby.
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško