Mojkáčik Húska Jeanne

Húska Jean je jednou zo základných postavičiek, ktoré sú pre francúzsku značku Moulin Roty typické. Teraz bude sprevádzať už tie najmenšie detičky ako mäkučký miláčik-mojkáčik. Šaty húsky v jemnej modrej farbe s bielymi bodkami sú vlastne miniatúrnou dekou z príjemne hebkého materiálu, ktorú si môžu novorodenci objímať a hladiť. Mojkáčikovia ... sú prvými plyšovými spoločníkmi deťmi, pomáhajú pri ich uspávaní v kočiari či postieľke a vďaka ich perfektnej skladnosti ich môže mať dieťatko pri sebe v každej chvíli. Priemer kruhovej deky je 28 cm.Odporúčaný vek: od narodenia

čítať viac čítať menej

19.30€

Bežná cena 19.90€

Dostupné ihneď

19.90€

Rezervujte v 9 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Húska Jean je jednou zo základných postavičiek, ktoré sú pre francúzsku značku Moulin Roty typické. Teraz bude sprevádzať už tie najmenšie detičky ako mäkučký miláčik-mojkáčik.

Šaty húsky v jemnej modrej farbe s bielymi bodkami sú vlastne miniatúrnou dekou z príjemne hebkého materiálu, ktorú si môžu novorodenci objímať a hladiť.

Mojkáčikovia sú prvými plyšovými spoločníkmi deťmi, pomáhajú pri ich uspávaní v kočiari či postieľke a vďaka ich perfektnej skladnosti ich môže mať dieťatko pri sebe v každej chvíli.

Priemer kruhovej deky je 28 cm.

Odporúčaný vek: od narodenia

SKU 1175174
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3575676323465
Kód produktu 32.632346
Upozornenia Uchovajte obal pre prípad potreby.
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško