Moje prvé pexeso

Klasické pexeso je nadčasová spoločenská hra, ktorej princípom je najmä dobrá pamäť a pozornosť. Táto verzia obsahuje 16 kartičiek (8 párov) a myslí špeciálne na potreby a možnosti najmenších. Kartičky sú dostatočne veľké a odolné a obsahujú jednoduché a ľahko zapamätateľné obrázky z bežného života. Hra deti trénuje aj v úchope, jemnej motorike, v koordinácií očí a rúk, ale ... aj vizuálnom vnímaní či predstavivosti. Materiálové zloženie: drevo Hmotnosť: 0,17 kg Rozmer jednej kartičky: 4,9 cm

čítať viac čítať menej

9.99€

Dostupné ihneď

9.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasické pexeso je nadčasová spoločenská hra, ktorej princípom je najmä dobrá pamäť a pozornosť. Táto verzia obsahuje 16 kartičiek (8 párov) a myslí špeciálne na potreby a možnosti najmenších. Kartičky sú dostatočne veľké a odolné a obsahujú jednoduché a ľahko zapamätateľné obrázky z bežného života.

Hra deti trénuje aj v úchope, jemnej motorike, v koordinácií očí a rúk, ale aj vizuálnom vnímaní či predstavivosti.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,17 kg

Rozmer jednej kartičky: 4,9 cm

SKU 1160075
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4013594566988
Kód produktu 48 56698
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško