Moje prvé domino

Klasická spoločenská hra Domino teraz prichádza vo verzii špeciálne určenej pre našich najmenších. Obsahuje 28 hracích doštičiek, pričom súčasťou každej sú dva jednoduché obrázky zvieratiek či predmetov z každodenného života, ktoré hráči v prípade zhody spájajú dohromady. Domino hra cibrí úchop, jemnú detskú motoriku, koordináciu očí a rúk, logické myslenie, stratégiu a sústredenosť. Materiálové ... zloženie: drevo Hmotnosť: 0,51 kg Rozmer jednej doštičky: 10 x 5 cm

čítať viac čítať menej

15.90€

Dostupné ihneď

15.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Klasická spoločenská hra Domino teraz prichádza vo verzii špeciálne určenej pre našich najmenších.

Obsahuje 28 hracích doštičiek, pričom súčasťou každej sú dva jednoduché obrázky zvieratiek či predmetov z každodenného života, ktoré hráči v prípade zhody spájajú dohromady.

Domino hra cibrí úchop, jemnú detskú motoriku, koordináciu očí a rúk, logické myslenie, stratégiu a sústredenosť.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,51 kg

Rozmer jednej doštičky: 10 x 5 cm

SKU 1160078
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4013594566964
Kód produktu 48 56696
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško