Moja prvá hra Zviera na zviera

Deti si pomocou hry trénujú hranie rolí s farmárskymi zvieratkami alebo ich ukladajú jedno na druhé a trénujú tak jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk. Kooperatívna hra zároveň podporuje tímového ducha detí a ich spoločné zážitky. Vhodné pre: 1-4 hráčovDĺžka hry: od 10minút a viacMateriálové zloženie: drevo a kartónObsah ... balenia: 2kravičky, 2 prasiatka, 2 kurčatá, 1 ovečka, 1 pes, 1zajačik, 1 kocka so symbolmi, 1 ďatelinová lúka, 1 kvetinová lúka, 2 kríky, 9 slniečok so zvieratkami na zadnej strane, návod na hru

čítať viac čítať menej

27.46€

Bežná cena 28.90€

Momentálne nedostupné

28.90€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Deti si pomocou hry trénujú hranie rolí s farmárskymi zvieratkami alebo ich ukladajú jedno na druhé a trénujú tak jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk. Kooperatívna hra zároveň podporuje tímového ducha detí a ich spoločné zážitky.

Vhodné pre: 1-4 hráčov
Dĺžka hry: od 10minút a viac
Materiálové zloženie: drevo a kartón

Obsah balenia: 2kravičky, 2 prasiatka, 2 kurčatá, 1 ovečka, 1 pes, 1zajačik, 1 kocka so symbolmi, 1 ďatelinová lúka, 1 kvetinová lúka, 2 kríky, 9 slniečok so zvieratkami na zadnej strane, návod na hru

SKU 1151924
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168047782
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško