Doprava zadarmo pre registrovaných: kód TOYE19D

Moja prvá hra Zábavné počítanie

Farmár Tim by rád spočítal a nakŕmil mláďatá svojich hospodárskych zvierat na pastvine. No nezbedné mláďatká neustále poskakujú sem a tam a farmár Tim ich nie a nie porátať! Viete mu pomôcť? Jednoduchá, no originálna spoločenská hra pre deti od 2 rokov hravou formou naučí základným počtom.  Obsah: 1 hrací plán (zo 6 skladacích dielikov)            1 figúrka Farmár Tim            12 ďateliniek            12 doštičiek so zvieratkami             1 kocka             1 návod Hra pre 2 až 4 hráčov.

22.95€

Bežná cena 24.95€

Momentálne nedostupné

22.95€

Bežná cena 24.95€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Farmár Tim by rád spočítal a nakŕmil mláďatá svojich hospodárskych zvierat na pastvine. No nezbedné mláďatká neustále poskakujú sem a tam a farmár Tim ich nie a nie porátať! Viete mu pomôcť?

Jednoduchá, no originálna spoločenská hra pre deti od 2 rokov hravou formou naučí základným počtom. 

Obsah: 1 hrací plán (zo 6 skladacích dielikov)

           1 figúrka Farmár Tim

           12 ďateliniek

           12 doštičiek so zvieratkami

            1 kocka

            1 návod

Hra pre 2 až 4 hráčov.

Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168049854
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou