Moja prvá hra Medvedík - farby a tvary

Prvá hra pre deti - učíme sa farby a tvary s medvedíkom. Keď sa vnoríme do krásne ilustrovaného sveta s medvedíkom, deti sa zoznámia s rôznymi farbami a tvarmi pomocou hry. Vo dvoch spoločenských hrách s jednoduchými pravidlami si dieťatko trénuje pamäť učením a opakovaním svojich vedomostí. Vkladačky sú perfektné ... nie len na zábavu pri hre, avšak podporujú aj jemnú motoriku rúk. Ideálna spoločenská hra od 2 rokov. Ideálny darček pre deti namiesto klasickej vkladačky. Balenie obsahuje:- 8 drevených tvarov- 8 žetónov- 4 ilustrované podložky- 2 kocky- návodu na hru

čítať viac čítať menej

11.31€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Prvá hra pre deti - učíme sa farby a tvary s medvedíkom. Keď sa vnoríme do krásne ilustrovaného sveta s medvedíkom, deti sa zoznámia s rôznymi farbami a tvarmi pomocou hry. Vo dvoch spoločenských hrách s jednoduchými pravidlami si dieťatko trénuje pamäť učením a opakovaním svojich vedomostí. Vkladačky sú perfektné nie len na zábavu pri hre, avšak podporujú aj jemnú motoriku rúk. Ideálna spoločenská hra od 2 rokov. Ideálny darček pre deti namiesto klasickej vkladačky.

Balenie obsahuje:
- 8 drevených tvarov
- 8 žetónov
- 4 ilustrované podložky
- 2 kocky
- návodu na hru

SKU 1160159
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168071350
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško