Moja prvá hra Medvedík - farby a tvary

Prvá hra pre deti - učíme sa farby a tvary s medvedíkom. Keď sa vnoríme do krásne ilustrovaného sveta s medvedíkom, deti sa zoznámia s rôznymi farbami a tvarmi pomocou hry. Vo dvoch spoločenských hrách s jednoduchými pravidlami si dieťatko trénuje pamäť učením a opakovaním svojich vedomostí. Vkladačky sú perfektné ... nie len na zábavu pri hre, avšak podporujú aj jemnú motoriku rúk. Ideálna spoločenská hra od 2 rokov. Ideálny darček pre deti namiesto klasickej vkladačky. Balenie obsahuje:- 8 drevených tvarov- 8 žetónov- 4 ilustrované podložky- 2 kocky- návodu na hru

čítať viac čítať menej

10.72€

Bežná cena 11.65€

Momentálne nedostupné

11.65€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Prvá hra pre deti - učíme sa farby a tvary s medvedíkom. Keď sa vnoríme do krásne ilustrovaného sveta s medvedíkom, deti sa zoznámia s rôznymi farbami a tvarmi pomocou hry. Vo dvoch spoločenských hrách s jednoduchými pravidlami si dieťatko trénuje pamäť učením a opakovaním svojich vedomostí. Vkladačky sú perfektné nie len na zábavu pri hre, avšak podporujú aj jemnú motoriku rúk. Ideálna spoločenská hra od 2 rokov. Ideálny darček pre deti namiesto klasickej vkladačky.

Balenie obsahuje:
- 8 drevených tvarov
- 8 žetónov
- 4 ilustrované podložky
- 2 kocky
- návodu na hru

Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168071350
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou