Módny butik s kabelkami a doplnkami Sylvaninan Families

Módny butik s kabelkami a doplnkami rozhodne nesmie chýbať v žiadnej zo zbierok Sylvanian Families! Nájdete v nej kabelky najrôznejšieho druhu, klobúk, čelenky do vlasov či slnečník. Je to perfektná sada, ktorá sa dá umiestniť do Veľkého obchodného domu, ale aj zaujímavo skombinovať so sadou pre návrhárov, sadou kozmetických prípravkov ... či čokoládovým salónikom (všetko sa predáva samostatne).Ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu či koordinácie očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, slovnej zásoby, fantázie a predstavivosti.Sada obsahuje: Regál s poličkou, kabelku 3x, čelenku pre detskú figúrku 2x, klobúk pre detskú figúrku, slnečník a nákupnú tašku (celkom teda 9 kusov). Súčasťou sady nie je figúrka.Materiálové zloženie: plastRozmery balenia: 10 x 5,5 x 15 cmVhodné pre deti od 3 rokov. Jednotlivé sady, prvky a prostredia možno ľubovoľne kombinovať.

čítať viac čítať menej

8.90€

Dostupné ihneď

8.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Módny butik s kabelkami a doplnkami rozhodne nesmie chýbať v žiadnej zo zbierok Sylvanian Families! Nájdete v nej kabelky najrôznejšieho druhu, klobúk, čelenky do vlasov či slnečník. Je to perfektná sada, ktorá sa dá umiestniť do Veľkého obchodného domu, ale aj zaujímavo skombinovať so sadou pre návrhárov, sadou kozmetických prípravkov či čokoládovým salónikom (všetko sa predáva samostatne).

Ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu či koordinácie očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, slovnej zásoby, fantázie a predstavivosti.

Sada obsahuje: Regál s poličkou, kabelku 3x, čelenku pre detskú figúrku 2x, klobúk pre detskú figúrku, slnečník a nákupnú tašku (celkom teda 9 kusov). Súčasťou sady nie je figúrka.

Materiálové zloženie: plast

Rozmery balenia: 10 x 5,5 x 15 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov. Jednotlivé sady, prvky a prostredia možno ľubovoľne kombinovať.

SKU 1175660
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131060155
Kód produktu 218.6015
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško