Modelovanie Patarev - zdobenie muffinov

Malí cukrári si pomocou tejto modelovacej hmoty vytvoria šesť pohľadu lahodiacich koláčikov v nádherných košíčkoch.Hmota vhodná od 5 rokov sa dá krájať, prípadne strihať napríklad aj zúbkatými nožnicami. Umožňuje vytvárať ostré línie a odtlačky. Po vyschnutí si môžete koláčiky vymaľovať, ozdobovať a redekorovať do nekonečna.Patarev schne cca 6 hodín, nezanecháva škvrny, ... nerozpadáva sa, nelepí, je rehydratovateľná a jej ľahká a pružná textúra poskytuje hmatateľné potešenie.Dieťa rozvíja jemnú motoriku a kreativitu. Hotové výrobky môže ďalej využiť pri hre napríklad na cukráreň.Obsah balenia: 5 nádob (18 g), 6 papierových košíčkov a návod

čítať viac čítať menej

12.64€

Bežná cena 12.90€

Momentálne nedostupné

12.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Malí cukrári si pomocou tejto modelovacej hmoty vytvoria šesť pohľadu lahodiacich koláčikov v nádherných košíčkoch.

Hmota vhodná od 5 rokov sa dá krájať, prípadne strihať napríklad aj zúbkatými nožnicami. Umožňuje vytvárať ostré línie a odtlačky. Po vyschnutí si môžete koláčiky vymaľovať, ozdobovať a redekorovať do nekonečna.

Patarev schne cca 6 hodín, nezanecháva škvrny, nerozpadáva sa, nelepí, je rehydratovateľná a jej ľahká a pružná textúra poskytuje hmatateľné potešenie.

Dieťa rozvíja jemnú motoriku a kreativitu. Hotové výrobky môže ďalej využiť pri hre napríklad na cukráreň.

Obsah balenia: 5 nádob (18 g), 6 papierových košíčkov a návod

SKU 1151271
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 3373910087018
Kód produktu 217 8701
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško