Modelovanie Patarev - princezné sveta

Vytvorte si z unikátnej modelovacej hliny Patarev a papierových predlôh nádherné exotické princezné zo všetkých kútov sveta! Unikátna výtvarná sada- ideálny darček pre dievčatá, ktoré rady tvoria.Patarev je patentovaná modelárska hmota, ktorá sa nelepí a neznečisťuje. Je rozpustná, po vyschnutí ju možno opäť rehydratovať a jej farby sa hladko miešajú. ... Je ľahučká, elastická a dokonca sa odáža - skoro ako guma! Modelovanie je pre deti skvelým tréningom motoriky aj kreativity. Krásne výtvory ich práce sú ideálnymi dekoráciami, ale tiež jedinečnými personalizovanými darčekmi pre kamarátov a príbuzných.Sada obsahuje: 5 x 18 g Patarev hmoty rôznych farieb (modrá, žltá, červená, biela, čierna), 6 x papierové šaty, inštrukcieVhodné pre deti od 5 rokov.

čítať viac čítať menej

12.64€

Bežná cena 12.90€

Momentálne nedostupné

12.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Vytvorte si z unikátnej modelovacej hliny Patarev a papierových predlôh nádherné exotické princezné zo všetkých kútov sveta! Unikátna výtvarná sada- ideálny darček pre dievčatá, ktoré rady tvoria.

Patarev je patentovaná modelárska hmota, ktorá sa nelepí a neznečisťuje. Je rozpustná, po vyschnutí ju možno opäť rehydratovať a jej farby sa hladko miešajú. Je ľahučká, elastická a dokonca sa odáža - skoro ako guma! Modelovanie je pre deti skvelým tréningom motoriky aj kreativity. Krásne výtvory ich práce sú ideálnymi dekoráciami, ale tiež jedinečnými personalizovanými darčekmi pre kamarátov a príbuzných.

Sada obsahuje: 5 x 18 g Patarev hmoty rôznych farieb (modrá, žltá, červená, biela, čierna), 6 x papierové šaty, inštrukcie

Vhodné pre deti od 5 rokov.

SKU 1151272
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 3373910008761
Kód produktu 217.876
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško