Modelovanie Popsine Mačky

Tento set Vám umožňuje vytvoriť prekrásne mačky. Sú skvelou dekoráciou do detskej izby. Vymaľujte si ich podľa vlastnej fantázie a vytvorte tak jedinečné postavičky, ktoré môžete znovu a znovu použiť vďaka materiálu Popsine.Popsine je nový revolučný materiál, 100% prírodný a dá sa používať stále dokola. Je perfektný na vytváranie postavičiek ... a podobných vecí. Slúži ako náhrada plastu a prináša mnoho výhod! Je ekologický a recyklovateľný, stačia mu 2-3 minútky v mikrovlnke. Prichádza v mnohých farbách s krásnym lesklým efektom!

čítať viac čítať menej

29.00€

Bežná cena 29.90€

Momentálne nedostupné

29.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Tento set Vám umožňuje vytvoriť prekrásne mačky. Sú skvelou dekoráciou do detskej izby. Vymaľujte si ich podľa vlastnej fantázie a vytvorte tak jedinečné postavičky, ktoré môžete znovu a znovu použiť vďaka materiálu Popsine.

Popsine je nový revolučný materiál, 100% prírodný a dá sa používať stále dokola. Je perfektný na vytváranie postavičiek a podobných vecí. Slúži ako náhrada plastu a prináša mnoho výhod! Je ekologický a recyklovateľný, stačia mu 2-3 minútky v mikrovlnke. Prichádza v mnohých farbách s krásnym lesklým efektom!

SKU 1173521
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 3373910026314
Kód produktu 217.2631
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Nevhodné pre deti do 7 rokov. Používať pod priamym dohľadom dospelého. Pred použitím si prečitajte návod a uschovajte ho pre ďalšie otázky.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško