Modelovanie Popsine Abeceda

Vytvorte si ozdobu v tvare iniciálok či rovno celého mena seba či svojich milovaných. S kreatívnou hmotou Popsine to bude hračka. Prášok stačí rozpustiť v mikrovlnej rúre či vodnom kúpeli a naliať do príslušných písmenkových formičiek. Po vychladnutí odliatky opatrne vyberte a natrite akrylovou farbou. Postavičky veselých klaunov nachádzajúce sa ... na každom písmenku budú milou ozdobou a deťom môžu pomôcť aj pri učení sa jednotlivých písmen.Popsine je nový revolučný materiál, 100% prírodný a dá sa používať stále dokola. Je perfektný na vytváranie postavičiek a podobných vecí. Slúži ako náhrada plastu a prináša mnoho výhod! Je ekologický a recyklovateľný, stačia mu 2-3 minútky v mikrovlnke. Prichádza v mnohých farbách s krásnym lesklým efektom!

čítať viac čítať menej

29.30€

Bežná cena 29.90€

Dostupné ihneď

29.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Vytvorte si ozdobu v tvare iniciálok či rovno celého mena seba či svojich milovaných. S kreatívnou hmotou Popsine to bude hračka. Prášok stačí rozpustiť v mikrovlnej rúre či vodnom kúpeli a naliať do príslušných písmenkových formičiek. Po vychladnutí odliatky opatrne vyberte a natrite akrylovou farbou. Postavičky veselých klaunov nachádzajúce sa na každom písmenku budú milou ozdobou a deťom môžu pomôcť aj pri učení sa jednotlivých písmen.

Popsine je nový revolučný materiál, 100% prírodný a dá sa používať stále dokola. Je perfektný na vytváranie postavičiek a podobných vecí. Slúži ako náhrada plastu a prináša mnoho výhod! Je ekologický a recyklovateľný, stačia mu 2-3 minútky v mikrovlnke. Prichádza v mnohých farbách s krásnym lesklým efektom!

SKU 1174030
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 3373910026369
Kód produktu 217.2636
Upozornenia Nevhodné pre deti do 7 rokov. Používať pod priamym dohľadom dospelého. Pred použitím si prečitajte návod a uschovajte ho pre prípad potreby.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško