Modelovanie Patarev - kaktusy

Patarev z dielne značky SentoSphére je patentovaná modelárska hmota, ktorá sa nelepí a neznečisťuje ani pokožku rúk, ani pracovné pomôcky či oblečenie. Je teda celkom vhodná a bezpečná aj pre deti. Medzi jej ďalšie vlastnosti patrí rozpustnosť, po vyschnutí opätovná rehydratovateľnosť a ľahká vzájomná miešateľnosť s inými odtieňmi farieb. Okrem ... toho je voňavá, ľahká a pružná - dokáže sa odrážať. Vyschne celkom sama, na vzduchu, a to do 24 hodín, nevyžaduje výpal.Samotné modelovanie je pre deti skvelým tréningom jemnej motoriky, kreativity a predstavivosti. Jej použitie v podstate nemá vekové obmedzenie.Sada obsahuje štyri 18 g nádobky modelovacej hmoty Patarev (zelenú, žltú, červenú a bielu), štyri mini plastové črepníky na hotové kaktusy, 1 tubu žltej farby (10,5 ml) a manuál k výrobe.Materiál: bezpečný a netoxický, nespôsobuje alergické reakcie, pri práci sa nevyžadujú ochranné pomôcky či rukavice.Odporúčaný vek: 5 rokov a viac

čítať viac čítať menej

13.62€

Bežná cena 13.90€

Momentálne nedostupné

13.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Patarev z dielne značky SentoSphére je patentovaná modelárska hmota, ktorá sa nelepí a neznečisťuje ani pokožku rúk, ani pracovné pomôcky či oblečenie. Je teda celkom vhodná a bezpečná aj pre deti. Medzi jej ďalšie vlastnosti patrí rozpustnosť, po vyschnutí opätovná rehydratovateľnosť a ľahká vzájomná miešateľnosť s inými odtieňmi farieb. Okrem toho je voňavá, ľahká a pružná - dokáže sa odrážať. Vyschne celkom sama, na vzduchu, a to do 24 hodín, nevyžaduje výpal.

Samotné modelovanie je pre deti skvelým tréningom jemnej motoriky, kreativity a predstavivosti. Jej použitie v podstate nemá vekové obmedzenie.

Sada obsahuje štyri 18 g nádobky modelovacej hmoty Patarev (zelenú, žltú, červenú a bielu), štyri mini plastové črepníky na hotové kaktusy, 1 tubu žltej farby (10,5 ml) a manuál k výrobe.

Materiál: bezpečný a netoxický, nespôsobuje alergické reakcie, pri práci sa nevyžadujú ochranné pomôcky či rukavice.

Odporúčaný vek: 5 rokov a viac

SKU 1173536
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 3373910087049
Kód produktu 217.8704
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško