Modelovanie Patarev do vrecka Líška

Patarev je patentovaná modelárska hmota, ktorá sa nelepí a neznečisťuje pokožku rúk, ani pracovné pomôcky či oblečenie. Je teda celkom vhodná a bezpečná aj pre deti. Medzi jej ďalšie vlastnosti patrí rozpustnosť, po vyschnutí opätovná rehydratovateľnosť a ľahká vzájomná miešateľnosť s inými odtieňmi farieb. Okrem toho je voňavá, ľahká a ... pružná - dokáže sa odrážať. Vyschne celkom sama, na vzduchu, a to už do 6 hodín, nevyžaduje výpal. Pri schnutí nepraská a neláme sa.Skvelo potrénuje jemnú detskú motoriku rúk, hmatové, vizuálne a priestorové vnímanie, fantáziu i predstavivosť. Okrem toho zabaví a zároveň upokojí - pôsobí antistresovo. Okrem detí ju preto môžu oceniť aj dospelí.Obsah balenia: 3 samostatné hmoty vo farbách biela, oranžová a čierna a ilustrovaný návod na vymodelovanie líšky.Materiálové zloženie: maximálne bezpečná a zdravotne nezávadná bezlepková plastelína (nespôsobuje alergické reakcie, pri práci sa nevyžadujú ochranné pomôcky či rukavice)Rozmery vreckového balenia: cca 9,5 x 12,5 x 4 cm

čítať viac čítať menej

4.43€

Bežná cena 5.90€

Dostupné ihneď

5.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Patarev je patentovaná modelárska hmota, ktorá sa nelepí a neznečisťuje pokožku rúk, ani pracovné pomôcky či oblečenie. Je teda celkom vhodná a bezpečná aj pre deti. Medzi jej ďalšie vlastnosti patrí rozpustnosť, po vyschnutí opätovná rehydratovateľnosť a ľahká vzájomná miešateľnosť s inými odtieňmi farieb. Okrem toho je voňavá, ľahká a pružná - dokáže sa odrážať. Vyschne celkom sama, na vzduchu, a to už do 6 hodín, nevyžaduje výpal. Pri schnutí nepraská a neláme sa.

Skvelo potrénuje jemnú detskú motoriku rúk, hmatové, vizuálne a priestorové vnímanie, fantáziu i predstavivosť. Okrem toho zabaví a zároveň upokojí - pôsobí antistresovo. Okrem detí ju preto môžu oceniť aj dospelí.

Obsah balenia: 3 samostatné hmoty vo farbách biela, oranžová a čierna a ilustrovaný návod na vymodelovanie líšky.

Materiálové zloženie: maximálne bezpečná a zdravotne nezávadná bezlepková plastelína (nespôsobuje alergické reakcie, pri práci sa nevyžadujú ochranné pomôcky či rukavice)

Rozmery vreckového balenia: cca 9,5 x 12,5 x 4 cm

SKU 1175561
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 3373910086363
Kód produktu 217.8636
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško