Modelovanie Patarev - fosforeskujúce figúrky

Patarev je patentovaná modelárska hmota, ktorá sa nelepí a neznečisťuje ani pokožku rúk, ani pracovné pomôcky či oblečenie. Je teda celkom vhodná a bezpečná aj pre deti. Medzi jej ďalšie vlastnosti patrí rozpustnosť, po vyschnutí opätovná rehydratovateľnosť a ľahká vzájomná miešateľnosť s inými odtieňmi farieb. Okrem toho je voňavá, ľahká ... a pružná - dokáže sa odrážať. Vyschne celkom sama, na vzduchu, a to do 24 hodín, nevyžaduje výpal. Samotné modelovanie je pre deti skvelým tréningom jemnej motoriky, kreativity a predstavivosti. Jej použitie v podstate nemá vekové obmedzenie. Fosforeskujúca rada Patarev je o to zaujímavejšia a lákavejšia, že obsahuje drobné pigmenty svietiace v tme. Sada obsahuje štyri 18 g tégliky farieb FLUORESCENT (žltá, zelená, modrá a ružová) a jeden 18 g téglik farby PHOSPHORESCENT (biela), 1 plastový nožík a podrobný manuál s fotopostupom k výrobe konkrétnych figúrok.  Odporúčaný vek: 7 rokov a viac Materiál: bezpečný a netoxický, nespôsobuje alergické reakcie, pri práci sa nevyžadujú ochranné pomôcky či rukavice.

čítať viac čítať menej

15.42€

Bežná cena 15.90€

Dostupné ihneď

15.90€

Rezervujte v 7 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Patarev je patentovaná modelárska hmota, ktorá sa nelepí a neznečisťuje ani pokožku rúk, ani pracovné pomôcky či oblečenie. Je teda celkom vhodná a bezpečná aj pre deti. Medzi jej ďalšie vlastnosti patrí rozpustnosť, po vyschnutí opätovná rehydratovateľnosť a ľahká vzájomná miešateľnosť s inými odtieňmi farieb. Okrem toho je voňavá, ľahká a pružná - dokáže sa odrážať. Vyschne celkom sama, na vzduchu, a to do 24 hodín, nevyžaduje výpal.

Samotné modelovanie je pre deti skvelým tréningom jemnej motoriky, kreativity a predstavivosti. Jej použitie v podstate nemá vekové obmedzenie.

Fosforeskujúca rada Patarev je o to zaujímavejšia a lákavejšia, že obsahuje drobné pigmenty svietiace v tme.

Sada obsahuje štyri 18 g tégliky farieb FLUORESCENT (žltá, zelená, modrá a ružová) a jeden 18 g téglik farby PHOSPHORESCENT (biela), 1 plastový nožík a podrobný manuál s fotopostupom k výrobe konkrétnych figúrok. 

Odporúčaný vek: 7 rokov a viac

Materiál: bezpečný a netoxický, nespôsobuje alergické reakcie, pri práci sa nevyžadujú ochranné pomôcky či rukavice.

SKU 1172940
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 3373910008495
Kód produktu 217.849
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško