Modelovacia krieda 6ks

Unikátna modelovacia hmota v 6 farebných odtieňoch a praktickom a skladom uzatvárateľnom vedierku. Je ako stvorená pre chlapcov i dievčatá so zmyslom pre tvorivé činnosti a estetiku. Je produktom holandskej značky Creall a prináša 6 farebných odtieňov: bielu, žltú, červenú, fialovú, zelenú a tmavomodrú.  Výhodou modelovacej hmoty je jej jemnosť, vláčnosť, ... mäkkosť a ľahká miesiteľnosť. Nelepí sa na ruky, ani na pracovné nástroje a po spracovaní perfektne drží tvar. Ponechaním na vzduchu vyschne a zmení sa na kriedu, takže ňou môžete druhotne písať, alebo maľovať na tabuľu či betón. Ak do nej však pridáte vodu, stane sa opäť tvarovateľnou. Modelovanie z modelovacích hmôt trénuje drobné svaly rúk, najmä však palec a zápästie, pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, predstavivosť i kreativitu, ale stimuluje aj vizuálne vnímanie.Modelovacia krieda je zdravotne nezávadná a neobsahuje glutén (lepok).Hmotnosť: 750 gOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

8.99€

Dostupné ihneď

8.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Unikátna modelovacia hmota v 6 farebných odtieňoch a praktickom a skladom uzatvárateľnom vedierku. Je ako stvorená pre chlapcov i dievčatá so zmyslom pre tvorivé činnosti a estetiku. 

Je produktom holandskej značky Creall a prináša 6 farebných odtieňov: bielu, žltú, červenú, fialovú, zelenú a tmavomodrú.  Výhodou modelovacej hmoty je jej jemnosť, vláčnosť, mäkkosť a ľahká miesiteľnosť. Nelepí sa na ruky, ani na pracovné nástroje a po spracovaní perfektne drží tvar. Ponechaním na vzduchu vyschne a zmení sa na kriedu, takže ňou môžete druhotne písať, alebo maľovať na tabuľu či betón. Ak do nej však pridáte vodu, stane sa opäť tvarovateľnou. 

Modelovanie z modelovacích hmôt trénuje drobné svaly rúk, najmä však palec a zápästie, pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, predstavivosť i kreativitu, ale stimuluje aj vizuálne vnímanie.

Modelovacia krieda je zdravotne nezávadná a neobsahuje glutén (lepok).

Hmotnosť: 750 g

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1174393
Značka Creall
Krajina pôvodu Holandsko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8714181263100
Kód produktu 110.26310
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov, obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško