Modelovacia hmota DAS 500g Terracota

Modelovanie je zábavné - objavte nový svet tvorivosti s Giotto modelovacou hmotou!Táto super hmota je ideálna pre vytvorenie malých objektov. Má výbornú plasticitu a pružnosť, a je vhodná pre všetky typy modelovacích techník. Je ideálna pre všetkých, vrátane malých detí od 3 rokov. Hmota sa môže zdobiť pomocou vodou riediteľných ... farieb ako napríklad tempery, vodové farby či akryl. Modelovaciu hmotu je vhodné použiť za dozoru dospelej osoby.  Po vyschnutí vyzerá výrobok ako z vypálenej hliny.Hmotnosť: 500 g

čítať viac čítať menej

4.50€

Dostupné ihneď

4.50€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Modelovanie je zábavné - objavte nový svet tvorivosti s Giotto modelovacou hmotou!

Táto super hmota je ideálna pre vytvorenie malých objektov. Má výbornú plasticitu a pružnosť, a je vhodná pre všetky typy modelovacích techník. Je ideálna pre všetkých, vrátane malých detí od 3 rokov.

Hmota sa môže zdobiť pomocou vodou riediteľných farieb ako napríklad tempery, vodové farby či akryl. Modelovaciu hmotu je vhodné použiť za dozoru dospelej osoby.  Po vyschnutí vyzerá výrobok ako z vypálenej hliny.

Hmotnosť: 500 g

SKU 1160498
Značka Giotto
Krajina pôvodu Taliansko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8000144043002
Upozornenia Nevhodná pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško