Modelovací set s plastelínou 12+1 ks

Modelovanie je zábavné - objavte nový svet tvorivosti s modelovacím setom! Táto super sada s plastelínou je ideálna pre vytvorenie malých objektov a je vhodná pre menšie deti. Neobsahuje toxické látky a je bezpečná a neškodná. Modelovacia sada obsahuje: 18 formičiek rozmanitých zvierat, špachtlu, nožnice, extrudéry.  

10.90€

Momentálne nedostupné

10.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Modelovanie je zábavné - objavte nový svet tvorivosti s modelovacím setom! Táto super sada s plastelínou je ideálna pre vytvorenie malých objektov a je vhodná pre menšie deti.

Neobsahuje toxické látky a je bezpečná a neškodná.

Modelovacia sada obsahuje: 18 formičiek rozmanitých zvierat, špachtlu, nožnice, extrudéry.

 

SKU 1131779
Značka Giotto
Krajina pôvodu Taliansko
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 8000825464201
Upozornenia Nevhodné pre deti do 2 rokov. Obsahuje malé časti, po prehltnutí môžu spôsobiť udusenie. Deti do 3 rokov musia byť pod dozorom dospelej osoby.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško