Miska Animalia

Estetický a moderný dizajn tejto rozkošnej misky pre malé i veľké deti zaujme už na prvý pohľad. Farebný a hravý dizajn s motívom zvierat je však ideálnym darčekom najmä pre malých chlapcov. Pestrofarebná a nápaditá, taká je ponuka potrieb na stolovanie od značky Crocodile Creek. S touto radou melamínových tanierov, ... misiek, pohárov a príborov môžu byť spokojné tak deti, ako aj rodičia. Oceníte nielen ich praktickú stránku, ale i to, že táto značka mimoriadne dbá na bezpečnosť a nezávadnosť svojich produktov. Nenájdete v nich žiadne PVC, BPA, ftaláty, olovo a ďalšie škodliviny. Prechádzajú prísnymi laboratórnymi testami.  Každá narodeninová oslava sa s touto súpravou riadu stane jedinečnou. Miska je umývateľná v umývačke riadu. Priemer a výška misky: 12,5 cm / 6,5 cm Odporúčaný vek: 1 rok a viac

čítať viac čítať menej

7.75€

Bežná cena 7.99€

Momentálne nedostupné

7.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Estetický a moderný dizajn tejto rozkošnej misky pre malé i veľké deti zaujme už na prvý pohľad. Farebný a hravý dizajn s motívom zvierat je však ideálnym darčekom najmä pre malých chlapcov.

Pestrofarebná a nápaditá, taká je ponuka potrieb na stolovanie od značky Crocodile Creek. S touto radou melamínových tanierov, misiek, pohárov a príborov môžu byť spokojné tak deti, ako aj rodičia. Oceníte nielen ich praktickú stránku, ale i to, že táto značka mimoriadne dbá na bezpečnosť a nezávadnosť svojich produktov. Nenájdete v nich žiadne PVC, BPA, ftaláty, olovo a ďalšie škodliviny. Prechádzajú prísnymi laboratórnymi testami. 

Každá narodeninová oslava sa s touto súpravou riadu stane jedinečnou.

Miska je umývateľná v umývačke riadu.

Priemer a výška misky: 12,5 cm / 6,5 cm

Odporúčaný vek: 1 rok a viac

Značka Crocodile Creek
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 732396635213
Kód produktu 661.6352-1
Upozornenia Pred prvým použitím umyť a pred každým použitím skontrolovať. Riadne uchovať. Používať pod dohľadom dospelej osoby. Pred podaním jedla skontrolovať teplotu pokrmu. Poškodený tovar vyhoďte. Tovar sa môže v prípade pádu rozbiť. Nevhodné používať v mikrovlne
Crocodile Creek
Pestrofarebné, moderné a nápadité. Tašky, doplnky a potreby na stolovanie značky CROCODILE CREEK deti upútajú na prvý pohľad. Spokojní ale zároveň môžu byť aj rodičia – táto značka mimoriadne dbá na bezpečnosť a nezávadnosť svojich produktov. Nenájdete v nich žiadne PVC, BPA, ftaláty a ďalšie škodliviny a prechádzajú prísnymi laboratórnymi testami.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou