Mirabelle vreckový zápisník Marina

Vizuálne pôvabný vreckový zápisník, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre detail či estetické cítenie. Ideálny na dôležité poznámky alebo kreatívne nápady. Malý, skladný, zmestí sa kamkoľvek - oceníte ho  doma, v škole, alebo na cestách. S praktickou gumičkou, ktorá drží všetky strany pohromade a zabraňuje jeho ... otváraniu.Obsah: 160 linajkových strán (každá strana je perforovaná)Rozmery: 11 x 8 x 1 cm

čítať viac čítať menej

6.78€

Bežná cena 6.99€

Dostupné ihneď

6.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Vizuálne pôvabný vreckový zápisník, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre detail či estetické cítenie. Ideálny na dôležité poznámky alebo kreatívne nápady. Malý, skladný, zmestí sa kamkoľvek - oceníte ho  doma, v škole, alebo na cestách. S praktickou gumičkou, ktorá drží všetky strany pohromade a zabraňuje jeho otváraniu.

Obsah: 160 linajkových strán (každá strana je perforovaná)

Rozmery: 11 x 8 x 1 cmSKU 1172534
Značka Santoro
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 5018997420218
Kód produktu 266.774EC02
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško