Mirabelle púzdro na okuliare Marionette

Vizuálne atraktívne, elegantné a zároveň praktické púzdro na dioptrické či slnečné okuliare, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetkých so zmyslom pre módu a štýl. Postará sa o dokonalé bezpečie vašich okuliarov najmä na cestách.Materiálové zloženie: vonkajšok - polyuretán s efektom kože; vnútro - čierna plyšová látka so zlatým zdobením ... (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)Rozmery: 16 x 6 x 4 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

čítať viac čítať menej

15.42€

Bežná cena 15.90€

Dostupné ihneď

15.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vizuálne atraktívne, elegantné a zároveň praktické púzdro na dioptrické či slnečné okuliare, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetkých so zmyslom pre módu a štýl. Postará sa o dokonalé bezpečie vašich okuliarov najmä na cestách.

Materiálové zloženie: vonkajšok - polyuretán s efektom kože; vnútro - čierna plyšová látka so zlatým zdobením (v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou)

Rozmery: 16 x 6 x 4 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu.

SKU 1171758
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 2100000000630
Kód produktu 266.344EC13
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško