Mini projektor Zvieratká mix

Tento praktický mini projektor vám umožní premietať krásne obrázky na stenu či strop. Obsahuje 3 rôzne sady obrázkov z oblasti živočíchov a zvierat (hmyz, zvieracie mláďatá a farma - spolu 24 fotografií), projektor a návod na používanie.   Vyžaduje 1 batériu LR03, ktorá však nie je súčasťou balenia. Odporúčaný vek: 5 ... rokov a viac Veľkosť balenia: 7,5 x 3,5 x 13 cm

čítať viac čítať menej

7.75€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Tento praktický mini projektor vám umožní premietať krásne obrázky na stenu či strop. Obsahuje 3 rôzne sady obrázkov z oblasti živočíchov a zvierat (hmyz, zvieracie mláďatá a farma - spolu 24 fotografií), projektor a návod na používanie.  

Vyžaduje 1 batériu LR03, ktorá však nie je súčasťou balenia.

Odporúčaný vek: 5 rokov a viac

Veľkosť balenia: 7,5 x 3,5 x 13 cm

SKU 1170342
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 3700802101475
Kód produktu 253.6305
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Potrebný 1ks batérie LR03 AAA nie je súčasťou balenia. Výmena batérii dospelou os
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou