Mini projektor Príroda mix

Praktický mini projektor dokáže premietnuť zaujímavé obrázky na stenu, strop či akúkoľvek hladkú plochu. Obsahuje 3 rôzne sady obrázkov z 3 rozdielnych oblastí (spolu 24 fotografií), projektor a návod na používanie.Deti dokáže zaujať najmä vizuálne lákavými obrazmi s edukatívnym zameraním, dokáže ich trénovať v pozornosti, sústredenosti, priestorovom aj imaginárnom vnímaní. ... Okrem toho rozširuje aj ich slovnú zásobu - je to ideálny spôsob, ako slovne popísať to, čo práve vidíte.Vyžaduje 1 batériu LR03, ktorá však nie je súčasťou balenia.Rozmery balenia: 7,5 x 3,5 x 13 cmUpozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z troch motívov projektora (divoké zvieratá, vesmír, podmorský svet), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.Mini projektor neslúži ako klasická baterka.

čítať viac čítať menej

7.83€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

7.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Praktický mini projektor dokáže premietnuť zaujímavé obrázky na stenu, strop či akúkoľvek hladkú plochu. Obsahuje 3 rôzne sady obrázkov z 3 rozdielnych oblastí (spolu 24 fotografií), projektor a návod na používanie.

Deti dokáže zaujať najmä vizuálne lákavými obrazmi s edukatívnym zameraním, dokáže ich trénovať v pozornosti, sústredenosti, priestorovom aj imaginárnom vnímaní. Okrem toho rozširuje aj ich slovnú zásobu - je to ideálny spôsob, ako slovne popísať to, čo práve vidíte.

Vyžaduje 1 batériu LR03, ktorá však nie je súčasťou balenia.

Rozmery balenia: 7,5 x 3,5 x 13 cm

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z troch motívov projektora (divoké zvieratá, vesmír, podmorský svet), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

Mini projektor neslúži ako klasická baterka.

SKU 1160127
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 605566121239
Kód produktu 253.6302
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Potrebný 1ks batérie LR03 AAA nie je súčasťou balenia. Výmena batérii dospelou os
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško