Mini projektor Príroda mix

Tento praktický mini projektor vám umožní premietať krásne obrázky na stenu či strop. Obsahuje 3 rôzne sady obrázkov z oblasti divokých zvierat, vesmíru a podmorského sveta (spolu 24 fotografií), projektor a návod na používanie. Vyžaduje 1 batériu LR03, ktorá však nie je súčasťou balenia. Odporúčaný vek: 5 rokov a viac ... Veľkosť balenia: 7,5 x 3,5 x 13 cm

čítať viac čítať menej

7.75€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

7.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Tento praktický mini projektor vám umožní premietať krásne obrázky na stenu či strop. Obsahuje 3 rôzne sady obrázkov z oblasti divokých zvierat, vesmíru a podmorského sveta (spolu 24 fotografií), projektor a návod na používanie.

Vyžaduje 1 batériu LR03, ktorá však nie je súčasťou balenia.

Odporúčaný vek: 5 rokov a viac

Veľkosť balenia: 7,5 x 3,5 x 13 cm

SKU 1160127
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 605566121239
Kód produktu 253.6302
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Potrebný 1ks batérie LR03 AAA nie je súčasťou balenia. Výmena batérii dospelou os
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško