Mini kapela

Trénuje jemnú detskú motoriku, úchop a koordináciu oko-ruka. Stimuluje aj audiovizuálne vnímanie, sústredenosť, predstavivosť a kreativitu.Materiálové zloženie: odolné drevo, farby na vodnej báze, plast a kov Počet kusov: 4Rozmery: 44,5 x 14 x 21 cm

32.89€

Bežná cena 34.99€

Dostupné ihneď

34.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Trénuje jemnú detskú motoriku, úchop a koordináciu oko-ruka. Stimuluje aj audiovizuálne vnímanie, sústredenosť, predstavivosť a kreativitu.

Materiálové zloženie: odolné drevo, farby na vodnej báze, plast a kov

Počet kusov: 4

Rozmery: 44,5 x 14 x 21 cm

SKU 1174703
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 6943478025479
Kód produktu 38.0612
Upozornenia Nepoužívať v blízkosti uší! Nesprávne používanie môže spôsobiť poškodenie sluchu. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovaj
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško