Mini Basketbal

Všetci milovníci basketbalu, pozor! Je čas na nácvik svojej mušky. Na mini basketbalový zápas môžete vyzvať svojich kamarátov či rodinných príslušníkov alebo si svoje zručnosti precvičiť sólo. Hra obsahuje mini basketbalovú loptu, mini basketbalový kôš so sieťkou, guľový katapult, bodovaciu tabuľku a bodovací hárok.Precvičíte si pri nej motoriku, zručnosť, priestorové ... vnímanie a odhad, ale aj sústredenosť a strategické myslenie.

čítať viac čítať menej

14.45€

Bežná cena 14.90€

Dostupné ihneď

14.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Všetci milovníci basketbalu, pozor! Je čas na nácvik svojej mušky. Na mini basketbalový zápas môžete vyzvať svojich kamarátov či rodinných príslušníkov alebo si svoje zručnosti precvičiť sólo.

Hra obsahuje mini basketbalovú loptu, mini basketbalový kôš so sieťkou, guľový katapult, bodovaciu tabuľku a bodovací hárok.

Precvičíte si pri nej motoriku, zručnosť, priestorové vnímanie a odhad, ale aj sústredenosť a strategické myslenie.

SKU 1175038
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 9341736006920
Kód produktu 663.50901
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško